Yükleniyor...

Dün akşam TİM Türker İnanoğlu Maslak Show Center'da Müjdat Gezen, Cüneyt Arkın, Gönül Yazar, Melike Demirağ, Melihat Gülses, Sevcan Orhan ve Barış Taşkın gibi ünlü sanatçıların rol aldığı, muhteşem Pera Müzikali’ ni İstanbul Suadiye Rotary Kulübü ve Suadiye İnner Wheel Kulübü üyelerimiz, sevgili eşlerimiz ve arkadaşlarımızla birlikte 78 kişi olarak izledik.

Bu etkinliği başından sonuna büyük bir emek vererek sorunsuz ve çok başarılı bir şekilde gerçekleştiren, Suadiye Inner Wheel Kulübü Başkanımız sevgili İnci Yılmaz ve sevgili eşim Nazlı'ya çok teşekkür ediyorum. İnci Başkanımı ve Nazlı'yı TİM yetkilileri ile tanıştırarak bu etkinliğin gerçekleşmesinde büyük pay sahibi olan,  GLDB Bülent Eren’in sevgili eşi Emine Eren’ e çok teşekkürler.

Pera Müzikali’ nin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde olmasını firsat bilerek,  Sevgili İnci ve Nazlı ile birlikte hazırlamış olduğumuz Plaketlerin, sevgili Müjdat GEZEN tarafından kapanış sırasında sahnede alınması,  hem genel olarak Rotary hem de Suadiye Rotary Kulübümüz ve Suadiye Inner Wheel Kulübümüz açısından  müthiş bir tanıtımdı.

Genel olarak Rotary ve kulüplerimizi tanıttığımız  için duyduğum heyecanın yanısıra, küçük yaşlardan beri Sinema ve tiyatroda izlediğimiz ünlü ve duayen sanatçılarla birlikte aynı sahnede bulunmak yaşamımdaki en heyecan verici ve önemli anlardan biri oldu.

Son olarak bu güzel etkinlikte bizimle birlikte olan tüm Rotaryen dostlarıma, sevgili eşlerine, Inner Wheel  Kuĺüp üyelerine ve arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Toplantı Bilgileri

Toplantı Yeri : Büyük Kulüp - Çeftehavuzlar

Toplantı Günü : Salı

Toplantı Saati : 20.00