Yükleniyor...

Sevgili Rotary Ailemiz,

Dün akşam saat 21:30'da  Kulübümüzün  1731 nolu  toplantısında  Gelecek Dönem Başkanımız Bülent Eren ile Başkanlık Devir Teslim Törenimizi   Zoom uygulaması üzerinden internet  ortamında eşli  olarak yaptık. Değerli  Guvernörümüz Nezih Bayındır ve  sevgili Eşi Belkıs, sevgili Gelecek Dönem Guvernörümüz Gaye Binark ve değerli Eşi Mete,  Bölge Kulüpler Sekreterimiz  Canan Boydaş, Bölge İdari Sekreterimiz Volkan Akyıldız ve sevgili Eşi Arzu, Bölge Komiteler Sekreterimiz İlhan Önem,   Bölge Komiteler Sekreterimiz Aysun Azak, Bölge Saymanımız Durmuş Üstdağ, Bölge Gelecek Dönem Sekreterimiz  Selda Gerşon, Bölge Gelecek Dönem Sekreterimiz  Barkın Gültekin, Guvernör Yardımcımız Erden Gökmen ve sevgili Eşi Selda, Gelecek Dönem Guvernör Yardımcımız Celalettin Aydemir ve sevgili Eşi Feza, Etiler Rotary Kulübü Başkanı Cenk Özpay ve sevgili Eşi Sinem, Adalar Rotary Kulübü Başkanı Suat Şimşek, Büyükçekmece Rotary Kulübü Başkanı  Erkan Akyollu, Suadiye Rotaract Kulübü Başkanı Halise  Burcu Soydan, Suadiye Rotaract Kulübü GLDB Çağan Güler, Rotaractör Gizem Burucu, Konuklarımız Serkan Kalyoncu ve Sevgili Oğlumuz Alican  toplantımıza katılarak hem Gelecek Dönem Başkanımız Bülent Eren'e moral verdiler hem de Kulübümüze verdikleri önemi gösterdiler. Katılımları için çok teşekkür ediyoruz. Başkanlık Devir Teslim Törenimize Toplam 73 Kişilik Katılım oldu.  Bizi bu önemli gecede yalnız bırakmayan, tüm dönemimiz boyunca desteğini esirgemeyen tüm Rotaryen dostlarımıza ve sevgili Eşlerimize   sonsuz teşekkürler.

Bildiğiniz üzere Devir teslim törenimizi yine bu tarihte  Adile Sultan Sarayı’nda yapacaktık. Maalesef COVID - 19 Virüsü Pandemisi nedeniyle Zoom uygulaması üzerinden yapmak zorunda kaldık. Birbirimizle sarılıp kucaklaşarak, eğlenerek devir teslim törenimizi yapmayı çok isterdik. Bu nedenle  Gelecek Dönem Başkanım sevgili Bülent Eren ile birlikte belirleyeceğimiz uygun bir tarihte, dönem anısı hediyelerimizi  sunacağımız ve eğleneceğimiz eşli bir toplantı yapacağız diyerek, İstanbul Suadiye Rotary Kulübü’nün 2019-2020 Dönemi  Başkanlık Devir Teslim Törenini Başlattık.

Dönemimiz boyunca yapmış olduğumuz projelerinden kısaca bahsettik, bu süreçte birlikte çalıştığımız, hep yanımızda olan ve desteklerini esirgemeyen Yönetim, Denetim, Stratejik Planlama, Danışma Kurulları üyesi dostlarımız ve Komitelerimizin  Üyesi doslarımıza ve sevgili eşlerine teşekkürlerimizi sunduk.

2019-2020 Rotary dönemindeki tüm  olumsuzluklara karşın, etkin ve başarılı çalışmalarıyla, Rotary Vakfına yapılan bağışlarla birlikte 590.000,- Türk Lirası fon yaratarak, insanlığa hizmet ederek dünyayı birleştirme çabalarımıza sağladıkları katkıdan dolayı, tüm Rotaryen dostlarımıza ve sevgili eşlerimize  bir kez daha çok teşekkür ediyoruz.

Sevgili Guvernörümüz Nezih Bayındır ve Değerli Eşi Kulübümüzle ilgili çok olumlu ve güzel değerlendirmelerde bulundular. Guvernörümüz  Uluslarası Rotary’den Kulübümüz adına Platin Rotary Citiation ödülüne hak kazandığımız müjdesini verdi. Ayrıca İzleyen  dönemde Gaye Guvernör ile birlikte Kulübümüzü ziyaret ederek dönem anı ve hediyelerimizi vermeyi çok istediklerini belirtti.

Sevgili Gelecek Dönem Guvernörümüz Gaye Binark’da kulübümüzle ilgili çok güzel sözler söyledikten sonra özellikle Rotary Vakfına yaptığımız katkılar için teşekkür etti.

Sevgili Guvernör Yardımcımız Erden Gökmen yapmış olduğumuz proje ve etkinliklerden bahsetti ve gururlanacağımız değerlendirmelerde bulundu.

Gelecek Dönem Guvernör yardımcımız Cemalettin Aydemir’de kulübümüz adına bizi kutladı.

Sevgili Bülent harika bir şekilde hazırladığı  sunumla, birlikte çalışacağı kurul ve komite üyelerini tanıtıp, komitelerin görev tanımlarını çok güzel bir şekilde anlattı. Yapmış olduğu sunumla ve konuşmasıyla, liderliğinde kulübümüzün  fırsat yaratarak,  insanlığa hizmet götüreceğine ilişkin kuvvetli işaretler verdi. Eşim Nazlı ile birlikte ihtiyaç duydukları her an sevgili Bülent ve Emine' nin   yanında olacağız. Liderliklerinde yeni dostluklar kazanacağımız, var olan dostluklarımızı pekiştireceğimiz ve insanlık için hizmet projeleri üreteceğimiz başarılı bir dönem yaşayacağımıza inanıyoruz.

Rotaryen Sevgi ve Saygılarımızla

Ali Gür & Nazlı

İstanbul Suadiye Rotary Kulübü

2019-2020 Dönem Başkanı & Eşi

Toplantı Bilgileri

Toplantı Yeri : Büyük Kulüp - Çeftehavuzlar

Toplantı Günü : Salı

Toplantı Saati : 20.00